Kontakta oss 

Region Värmland – Huvudkontoret

Korpralsvägen 3
671 34 Arvika
Växel: 0570-130 60
Fax: 0570-135 60
varmland@industrisupport.com


Petra Henriksson
VD
petra.henriksson@industrisupport.com

Ulf Ekmalm
Affärsområdesansvarig kollektiv
ulf.ekmalm@industrisupport.com
070-515 43 62

Berndt Levin
Affärsområdesansvarig tjänstemän
Certifierad för personlighets- och begåvningstester
berndt.levin@industrisupport.com
070-190 73 66

Joakim Pettersson
Rekrytering/personal/Innesälj
joakim.pettersson@industrisupport.com
070-572 25 52

Jennifer Goodall
Rekrytering/Personal/HR-stöd
jennifer.goodall@industrisupport.com
070-515 76 99

Moa Bolstad
Rekrytering/Personal/HR-stöd
moa.bolstad@industrisupport.com
070-515 30 33

Karin Nordigårds
Rekrytering/Personal/HR-stöd
karin.nordigards@industrisupport.com
070-515 00 74

Elin Falk
Rekrytering/Personal/HR-stöd
elin.falk@industrisupport.com
0570-29 09 69

Anna Littorin
Rekrytering/Personal/Lön
anna.littorin@industrisupport.com
070-515 79 00

Amanda Persson
Administration/Lön & Ekonomi
amanda.persson@industrisupport.com

Ida Andersson
Reception/Administration/Lön & Ekonomi
ida.andersson@industrisupport.com

Kicki Samuelsson
Redovisningsekonom, Samordning lön
Tjänstledig

Region Värmland – Karlstadkontoret

Frögatan 3
653 43 Karlstad
varmland@industrisupport.com

Ulf Ekmalm
Affärsområdesansvarig kollektiv
070-515 43 62
ulf.ekmalm@industrisupport.com

Karin Nordigårds
Rekrytering/Personal/HR-stöd
070-515 00 74
karin.nordigards@industrisupport.com


Region Värmland – Sunnekontoret

Sundsgatan 21
686 33 Sunne
varmland@industrisupport.com

Ulf Ekmalm
Affärsområdesansvarig kollektiv
070-515 43 62
ulf.ekmalm@industrisupport.com

Joakim Pettersson
Rekrytering/Personal/Innesälj
070-572 25 52
joakim.pettersson@industrisupport.com


Region Närke – Örebrokontoret

Stubbengatan 2
703 44 Örebro
019 – 12 56 50
narke@industrisupport.com

Ulf Ekmalm
Affärsområdesansvarig kollektiv
070-515 43 62
ulf.ekmalm@industrisupport.com

Karin Nordigårds
Rekrytering/Personal/HR-stöd
070-515 00 74
karin.nordigards@industrisupport.com