Kontakta oss

Region Värmland – Huvudkontoret

Korpralsvägen 3
671 34 Arvika
Växel: 0570-130 60
Fax: 0570-135 60
varmland@industrisupport.com


Petra Henriksson
VD
petra.henriksson@industrisupport.com

Ulf Ekmalm
Affärsområdesansvarig kollektiv
ulf.ekmalm@industrisupport.com
070-515 43 62

Berndt Levin
Affärsområdesansvarig tjänstemän
Certifierad för personlighets- och begåvningstester
berndt.levin@industrisupport.com
070-190 73 66

Linda Karlsson Nikula
Driftschef avdelning rekrytering, konsultansvariga
linda.karlsson-nikula@industrisupport.com
070-515 00 10

Moa Bolstad (Föräldraledig)
Rekrytering/Personal/HR-stöd
moa.bolstad@industrisupport.com
070-515 30 33

Ulrika Andersson
Rekrytering/Personal/HR-stöd
ulrika.andersson@industrisupport.com
070-572 25 52

Elin
Rekrytering/Personal/HR-stöd
elin@industrisupport.com
070-515 79 00

Therese Andersson Sundquist
Administration/Lön & ekonomi
therese.andersson-sundquist@industrisupport.com

Louise Hansemark
Administration/Lön & reception
louise.hansemark@industrisupport.com

Amanda Persson (Föräldraledig)
Administration/Lön & ekonomi
amanda.persson@industrisupport.com

Kicki Samuelsson (Föräldraledig)
Redovisningsekonom & samordning lön
kicki.samuelsson@industrisupport.com

Johanna Key (Föräldraledig)
Administration/Lön & reception
johanna.key@industrisupport.com

Monica Kamans
Administration/Lön & reception
monica.kamans@industrisupport.com

Jennifer Krohn
Administration/Lön & reception
jennifer.krohn@industrisupport.com

Region Värmland – Karlstadkontoret

Frögatan 3
653 43 Karlstad
varmland@industrisupport.com

Ulf Ekmalm
Affärsområdesansvarig kollektiv
070-515 43 62
ulf.ekmalm@industrisupport.com


Region Värmland – Sunnekontoret

Sundsgatan 21
686 33 Sunne
varmland@industrisupport.com

Ulf Ekmalm
Affärsområdesansvarig kollektiv
070-515 43 62
ulf.ekmalm@industrisupport.com

Region Värmland – Karlskogakontoret

Noravägen 1
691 53 Karlskoga
varmland@industrisupport.com

Ulf Ekmalm
Affärsområdesansvarig kollektiv
ulf.ekmalm@industrisupport.com
070-515 43 62


Region Närke – Örebrokontoret

Stubbengatan 2
703 44 Örebro
019 – 12 56 50
narke@industrisupport.com

Berndt Levin
Affärsområdesansvarig tjänstemän
berndt.levin@industrisupport.com
070-190 73 66

Information om visselblåsning

Om du vill rapportera en arbetsrelaterad oegentlighet eller ett problem ska du i första hand vända dig till din konsultchef om du är konsult, närmsta chef om du jobbar på kontoret eller dennes chef. Det kan till exempel handla om något som orsakat allvarlig skada för verksamheten och dess intressenter. Får du inget gehör kan du gå vidare via vår interna visselblåsarkanal.