Kontakta oss 

Region Värmland – Huvudkontoret

Korpralsvägen 3
671 34 Arvika
Växel: 0570 – 130 60
Fax: 0570 – 135 60
varmland@industrisupport.com


Petra Henriksson
VD
petra.henriksson@industrisupport.com

Ulf Ekmalm
Affärsområdesansvarig kollektiv
ulf.ekmalm@industrisupport.com           070- 515 43 62

Berndt Levin
Affärsområdesansvarig tjänstemän
Certifierad för personlighets- och begåvningstester
berndt.levin@industrisupport.com
070- 190 73 66
 
Denna bild har ett alt-attribut som är tomt. Dess filnamn är image-590x787.png
Mia Sonnelid
Kundansvarig säljare
mia.sonnelid@industrisupport.com     
070- 515 79 00
 

Joakim Pettersson
Rekrytering/personal/innesälj
joakim.pettersson@industrisupport.com      070- 572 25 52

Jennifer Goodall
Rekrytering/personal
jennifer.goodall@industrisupport.com      070- 515 76 99
Denna bild har ett alt-attribut som är tomt. Dess filnamn är ronja-2-590x785.jpg
 
Ronja Lindgren
Rekrytering/personal
ronja.lindgren@industrisupport.com     
070- 515 30 33
 

Susanne Nordling
Löner/administration
susanne.nordling@industrisupport.com
Kicki Wilhelmsson
Redovisningsekonom, samordning lön
kicki.wilhelmsson@industrisupport.com
 
 
Amanda
Amanda Persson
Reception, Lön och administration
amanda.persson@industrisupport.com
 
Denna bild har ett alt-attribut som är tomt. Dess filnamn är Ida-Admin-2-590x787.jpg
Ida Andersson
Administration, lön och ekonomi
ida.andersson@industrisupport.com

Region Värmland – Karlstadkontoret

Frögatan 3
653 43 Karlstad
varmland@industrisupport.com

Mia Sonnelid
070-515 79 00
mia.sonnelid@industrisupport.com

Berndt Levin
070-190 73 66
berndt.levin@industrisupport.com


Region Värmland – Sunnekontoret

Sundsgatan 21
686 33 Sunne
varmland@industrisupport.com

Ulf Ekmalm
070-515 43 62
ulf.ekmalm@industrisupport.com


Region Värmland – Örebrokontoret

Stubbengatan 2
703 44 Örebro
019 – 12 56 50
narke@industrisupport.com

Mia Sonnelid
070-151 79 00
mia.sonnelid@industrisupport.com