Kontakta oss

Region Värmland – Huvudkontoret

Korpralsvägen 3
671 34 Arvika
Växel: 0570 – 130 60
Fax: 0570 – 135 60
varmland@industrisupport.com

Fredrik Henriksson
VD
fredrik.henriksson@industrisupport.com
Petra Henriksson
Ekonomichef
petra.henriksson@industrisupport.com
Christian Kling
Op. rekryteringschef/kontorsansv.
christian.kling@industrisupport.com
Ulf Ekmalm
Kundansvarig säljare och
ansvarig för omställning
ulf.ekmalm@industrisupport.com
Anders Jonasson
Rekrytering/personal
anders.jonasson@industrisupport.com
Berndt Levin
Rekryterings- och personalansvarig.
Certifierad för personlighets- och begåvningstester berndt.levin@industrisupport.com
Agneta Nyhlén
Rekrytering/personal
agneta.nyhlen@industrisupport.com
Joakim Söderström
Rekrytering/personal
joakim.soderstrom@industrisupport.com
Kicki Wilhelmsson
Redovisning/löner/administration
kicki.wilhelmsson@industrisupport.com
Susanna Eriksson Stacho
Reception/administration/löner
susanna.eriksson-stacho@industrisupport.com
Seline Gavell
Administration/löner
seline.gavell@industrisupport.com
Emma Karlsson Redovisning/löner/administration emma.karlsson@industrisupport.com

Region Värmland – Karlstadkontoret

Östra Kanalgatan 10
652 20 Karlstad
varmland@industrisupport.com

Ulf Ekmalm
070-515 43 62
ulf.ekmalm@industrisupport.com

Berndt Levin
070-190 73 66
berndt.levin@industrisupport.com


Region Värmland – Sunnekontoret

Sundsgatan 21
686 33 Sunne
varmland@industrisupport.com

Ulf Ekmalm
070-515 43 62
ulf.ekmalm@industrisupport.com

Christian Kling
070-572 25 52
christian.kling@industrisupport.com


Region Värmland – Örebrokontoret

Stubbengatan 2
703 44 Örebro
019 – 12 56 50
narke@industrisupport.com

Anders Jonasson
072-730 33 03
anders.jonasson@industrisupport.com

Berndt Levin
070-190 73 66
berndt.levin@industrisupport.com


Region Östergötland – Norrköpingkontoret

Albrektsvägen 125 C
603 53 Norrköping
011-10 10 08
ostergotland@industrisupport.com

Anders Jonasson
072-730 33 03
anders.jonasson@industrisupport.com